Rubinet Uji Universal per Kuzhine | Splashproof Head

690 L

Ka stok

Karakteristika

Kursen Uje deri ne 50% dhe me teper.
Shpelarje e bute dhe me sperkatje.
Mund te rrotullohet 360° per pastrim te pershtatshem ne kende te ndryshme.
E lehte per t’u cmonutuar dhe pastruar.
Prodhuar nga materiale plastike ABS te cilesise se larte, gome silikoni dhe flete celiku inoks.

KODI: 8989110780175 Kategori: , Etiketime: , ,

RUBINET UJI UNIVERSAL | SLAPSHPROOF HEAD

Rubinet uji universal per shplarjen frutave, perimeve etj.

Ky rubinet universal pershtatet me te gjithe rubinetet me madhesi standarte. Pastron lehtesisht objektet, frutat, perimet dhe enet tuaja. Eshte e shkelqyer per mbushjen me uje te vazove te gjata.
Jo vetem ne kuzhine por ju mund ta perdorni dhe ne sallone bukurie per shperlarjen e flokeve te klienteve tuaj. 

Ajo përmban nje rubinet të rrotullueshëm 360 gradë dhe një funksion unik të daljes se ujit me tre mënyra, duke ju ndihmuar të pastroni lavamanin tuaj ose të lani përbërësit tuaj të ushqimit pa mundim. Ju lehteson pune ne kuzhine. Nuk eshte me problem larja e hapesires perreth lavamanit tuaj, fleksibiliteti i saj e mundeson kete per ju.

Rubinet uji Universal per Kuzhine, tualet etj.

rubinet universal uji

Karakteristika

-Kursen Uje deri ne 50% dhe me teper, ndryshe nga rubinetet e tjere.
-Shpelarje e bute dhe me sperkatje e cila i pershtatet nevojave tuaja.
-Mund te rrotullohet 360° per pastrim te pershtatshem ne kende te ndryshme.
-E lehte per t’u cmonutuar dhe pastruar.
-Prodhuar nga materiale plastike ABS te cilesise se larte, gome silikoni dhe flete celiku inoks.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimi me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Rubinete

Be the first to review “Rubinet Uji Universal per Kuzhine | Splashproof Head”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rubinet uji universal

Rubinet Uji Universal per Kuzhine | Splashproof Head