Shtrydhese Frutash Agrumesh Portokalli e Shege

6,490 L

Ka stok

Manuali i Cilësisë Profesionale Citrus Juicer – bërë prej gize.
Merrni sa më shumë lëngun e mundshëm nga portokallet, limonët, limonët, grejpfrutët etj.
Doreza ergonomike e gomës ju jep një kontroll të shkëlqyeshëm për trajtimin e lëngut.
Baza e rëndë me këmbë gome e ruan këtë shtrydhës frutash të fortë.
Pjesët e ndashme bëjnë që larja e saj te jete mjaft e lehte dhe asapk e lodhshme.

KODI: shtrydhese-professional-juicer Kategori: , , Etiketime: , ,

PROFESSIONAL JUICER | SHTRYDHESE FRUTASH

Shtrydhese Frutash & Agrumesh | Shege, Portokalli etj

Jepini duarve tuaja pushim me këtë Shtrydhese Frutash Profesionale.

Kaq e thjeshtë për t’u përdorur! Thjesht qëroni agrumet tuaja në gjysmë, përqendrojeni atë nën presë dhe shtyjeni dorezën poshtë.
Gypi dhe koni shkëputen lehtësisht për një pastrim të lehtë dhe janë të sigurta për larjen e enëve.
E shkëlqyeshme për përdorim shtëpiak ose tregtar, ky lëng manual është i përsosur për këdo që ka para tyre një punë të madhe për lëngje te ndryshme frutash.

Nga lëngu i freskët i portokallit në limonadë ose për të bërë kokteje, ky lëng i ngurtë është i domosdoshëm per cdo biznes apo person qe koktejlet jane pasion i tyre.

SHTRYDHESE FRUTASH & AGRUMESH | PROFESSIONAL JUICER

shtrydhese frutash dhe agrumesh profesionale shege portokalli

Merrni më shumë nga frutat tuaja: Pajisja ideale me një shtrydhje të fortë nëse jeni duke kërkuar të merrni sa më shumë lëng të mundshëm nga portokallet, limonët, shegët ose ndonjë frut tjeter.
Mekanizmi i Thjesht: Vendosni frutat tuaja në pajisje (frutat më të mëdhenj duhen prerë në gjysmë) dhe shtypni poshtë dorezës dhe e gjeni goten te mbushur plot me lëng të përkryer për t’u shijuar.
Shtrydhese Frutash si shege, portokalli etj me ndertim shumë te qëndrueshëm: Me një bazë gize, dorezë prej gize dhe materiale çeliku inox ju mund të jeni i sigurt që po merrni një produkt të gjatë dhe shumë të qëndrueshëm. Mund ta pozicioni ne nje siperfaqe te qendrueshme ne kuzhine.

Karakteristika

Manuali i Cilësisë Profesionale Citrus Juicer – bërë prej gize.
Merrni sa më shumë lëngun e mundshëm nga portokallet, limonët, limonët, grejpfrutët etj.
Doreza ergonomike e gomës ju jep një kontroll të shkëlqyeshëm për trajtimin e lëngut.
Baza e rëndë me këmbë gome e ruan këtë shtrydhës frutash të fortë.
Pjesët e ndashme bëjnë që larja e saj te jete mjaft e lehte dhe asapk e lodhshme.


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese Frutash Agrumesh Portokalli e Shege”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese frutash dhe agrumesh portokalli shege

Shtrydhese Frutash Agrumesh Portokalli e Shege