Raft mbajtes per kepucet me 4 rafte | Over the door

1,590 L

Ka stok

  • Vendoset prapa portes.
  • 4 kate jane mese te mjaftueshme per organizimin e kepuceve te nje familje mesatare.
  • Ngjyra gri kombinuar me blu

 

KODI: L-205-018 Kategori: , ,

RAFT MBAJTES PER KEPUCET ME 4 RAFTE 

Raft mbajtes per kepucet qe i perdorni ne perditshmerine tuaj. Porosisni tani ne Dyqani Taxi me cmimin me te mire.

 

RAFR MBAJTES PER KEPUCET

Per te gjithe ju qe keni nje pune stabel apo aktivitete te perhershme, sigurisht qe nuk luani edhe shume me look-un tuaj e si rrjedhoje kepucet mbeten deri diku te njejta. Ne menyre qe mos te krijoni rremuje ne shtepine tuaj dhe mos te zini hapesira te panevojshme ky raft me kater kate per kepucet eshte ideali. Ate mund ta vendosni prapa portes ne menyre qe kepucet tuaja te ajrosen, por edhe mos te jene te dukshme duke krijuar nje pamje me te rregullt ne banesen tuaj.

Ky raft do te ishte perfekt per te gjithe ata qe kane nje familje mesatare, te perbere jo nga shume persona.

Por, edhe per personat qe jetojne vetem apo qe nuk eksperimetojne shume me outfit-et e tyre. Ne Dyqani Taxi ju do ta gjeni ate ne ngjyren gri te kombinuar me blu.

OVER THE DOOR 

  • Vendoset prapa portes.Raft-mbajtes-per-kepucet-me-4-rafte-ne-shitje-online
  • 4 kate jane mese te mjaftueshme per organizimin e kepuceve te nje familje mesatare.
  • Ngjyra gri kombinuar me blu

Bli online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

Be the first to review “Raft mbajtes per kepucet me 4 rafte | Over the door”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Raft mbajtes per kepucet me 4 rafte | Over the door