Raft mbajtes per kepucet | metalike

1,490 L1,890 L

  • Raft mbajtes per kepucet me 4 dhe 6 kate .
  • Nje mbajtese mjaft komode dhe nje zgjidhje shume e mire per organizimin e kepuceve.
  • Mund te vendoset kudo ne shtepi.
  • Nuk ze hapesire
  • Dizajn modern
4 rafte6 rafte
Pastro
KODI: L-205-002 Kategori: , ,

RAFT MBAJTES PER KEPUCET METALIKE

Raft per kepucet | Bli Online | Dyqan Taxi

Me siguri ne ambientet e ndryshme qe duhet te paraqiteni jeni detyruar qe numrin e kepuceve tuaja ta shtoni me shume. Por jo vetem, edhe ata qe jane te apasionuar pas aksesorit te kepuceve, ky raft mbajtes me 4 kate do te ishte nje ndihmese goxha e konsiderueshme. Ndaj porositeni tani ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Raft-mbajtes-per-kepucet-ne-shitje-online-dyqan-taxi

RAFT KEPUCESH PER SHTEPINE TUAJ

Rafti nuk ze shume hapesire dhe mund te qendroje shume mire ne cdo cep te shtepise tuaj, aty ku ju e mendoni me te pershtatshme. Ai ka nje dizanj modern edhe elegant c’ka do t’i beje kepucet tuaja te krijojne nje pamje te bukur tek gjithkush qe i shikon.

Rafti mbajtes me kater kate do te jete shume i mjaftueshme per t’i vendosur kepucet ne nje vend te vetem pa ju krijuar rremuje ne shtepi. Ky raft mbajtes ju ndihmon qe te keni mundesi edhe te klasifikoni llojet e ndrsyhme te kepuceve ne menyre qe ta keni me te lehte per te zgjedhur se cilen kepuce do te vishni ne daljen e radhes.

  • Raft mbajtes per kepucet me 4 kate .
  • Nje mbajtese mjaft komode dhe nje zgjidhje shume e mire per organizimin e kepuceve.
  • Mund te vendoset kudo ne shtepi.
  • Nuk ze hapesire
  • Dizajn modern

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Dimensionet

4 rafte, 6 rafte

Be the first to review “Raft mbajtes per kepucet | metalike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft mbajtes per kepucet me 4 kate per 12 pale kepuce

Raft mbajtes per kepucet | metalike

1,490 L1,890 L

Shto ne Shporte