Mbajtese Metalike per kepuce me 2 kate | Shoe Rack

1,290 L

Ka stok

Mbajtese kepucesh e qendrueshme dhe jetegjate. Lejon kepucet tuaj ate ajrosen ndryshe nga mbajteset e mbyllura te cilat mbajne arome te pakendshme.

MBAJTESE METALIKE PER KEPUCE | SHOE RACK

Mbajtese Metalike per kepuce me 2 kate | Shoe Rack | Raft Kepucesh

Mbajtese kepucesh e cila mban deir ne 6 pale kepuce per burra, gra dhe femije. Mbaj kepucet sezonale te sistemuara dhe ambjentit te shtepise suaj i ofroni nje pamje me estetike te rregullt.
Mbajtese kepucesh e qendrueshme dhe jetegjate. Lejon kepucet tuaj ate ajrosen ndryshe nga mbajteset e mbyllura te cilat mbajne arome te pakendshme.

Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Metalike per kepuce me 2 kate | Shoe Rack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese per kepuce me 2 lkate raft kepucesh

Mbajtese Metalike per kepuce me 2 kate | Shoe Rack