Pjaster flokesh DSP 20028 | Pjaster 3 ne 1 profesionale

2,400 L

Ka stok

 • Stilues flokesh 3 ne 1
 • Dizenjuar per stilime te ndryshme te flokeve tuaj
 • Ben te mundur nje performance te larte per rezultate perfekte
 • Material me veshje qeramike per mbrojtje nga nxehtesia
 • Nxehet brenda 3 sekondave
KODI: DSP20028 Kategori: ,

PJASTER FLOKESH DSP 20028

Pjaster flokesh DSP 20028 ju ndihmon qe t’i drejtoni ose te beni modele te ndryshme ne floke sa me shpejte duke i dhene nje pamje perfekte vetes tuaj. Porositeni tani me cmimin me te mire ne treg.

PJASTER PER FLOKET TUAJ

 • Per floke te drejta, kacurrela apo me onde
 • Me nje performance te larte ne stilimin e flokeve
 • Ky produkt siguron rezultate qe ju do i adhuroni ne floket tuaji
 • Materiali me veshje qeramike per mbrojtjen e flokeve
 • Stiluesi ka element ngrohes PTC
 • Ben nje nxehje shume te shpejte per 30 sekonda
 • Ne butonin e pjasteres bejme fikje edhe ndezjen dhe ka nje rrotullim te korodonit ne 360 grade
 • Dizajn mjaft i bukur dhe shume praktik per t’u perdorur nga ju

Transporti shume i shpejte | Pagesa ne dorezim | Porosit Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster flokesh DSP 20028 | Pjaster 3 ne 1 profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pjaster flokesh stilues 3ne1 paijsje profesionale ne Dyqan Taxi

Pjaster flokesh DSP 20028 | Pjaster 3 ne 1 profesionale