Pjaster DSP-10082 | Piaster qeramike | Bli Online

2,400 L

Ka stok

KODI: 10082 Kategori: ,

PJASTER DSP 10082

Pjaster DSP 10082 me nje baze pllake qeramike per t’u mbrojtur nga nxehtesia e per t’i dhene nje gjalleri flokeve tuaj. Ajo jep nje rezultat te persosur te flokeve te lagur apo te thate, brenda pak minutave. Pjastra fiket ne menyre automatike.

PJASTER QERAMIKE | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

  • Vepron ne floke te lagur dhe te thate
  • Jep nje rezultat per shume pak minuta
  • Ka nje baze pllake qeramike
  • Nuk e dmeton flokun nga nxehtesia
  • Perbehet nga nje buton gradimi ku mund te behet fikja automatike

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster DSP-10082 | Piaster qeramike | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pjaster dsp 10082 bli online dyqan taxi

Pjaster DSP-10082 | Piaster qeramike | Bli Online