Pjaster flokesh DSP 10039 drejton floket shpejte

2,990 L

Ka stok

  • Me pllaka qeramike per mbrojtjen nga nxehtesia
  • Me nje tension 100-240V dhe frekuence 50/60Hz e nje energji 51 W
  • Rezultate perfekte
  • Cilesi e garantuar
  • Mund ti jepni formen qe deshironi flokut tuaj
KODI: DSP 10039 Kategori: , , , ,

PJASTER FLOKESH DSP 10039

Pjaster flokesh DSP 10039  per te gjitha femrat per tu ndjere te magjishme cdo dite pa e patur te nevojshme ti drejtojne floket cdo dite, me kete pjaster shume rralle mund ti drejtojne floket.

DREJTIMI I SHPEJTE I FLOKEVE

Drejton floket shume shpejt

I jep shkelqim dhe nuk I demton se ka te gjitha opsionet

Ben te mundur nje pamje terheqese cdo dite

Ideale per te gjithe llojet e flokeve

Shume praktike dhe funksionale

Bli Tani | Bli Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

,

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Pjaster flokesh DSP 10039 drejton floket shpejte Dyqan Taxi

Pjaster flokesh DSP 10039 drejton floket shpejte

WhatsApp chat