Pjaster DSP 10075 – Pllake qeramike me infra te kuqe

3,200 L

Ka stok

  • Produkt perfekt per floke te drejte, te bute dhe me volum
  • E pajisur nga nje pllake qeramike me infra te kuqe
  • Tension 110-240V Frekuence 50/60HZ Fuqi 70W
  • Lidhur me te keni kapse dhe nje shishe keratini per floket tuaj
KODI: 10075 Kategori: ,

PJASTER DSP 10075

Pjaster DSP 10075 eshte pikerisht ajo qe ju duhet per floke te drejte, te bute dhe me volum. Ju nuk do te keni nevoje te beni me asgje nese floket i mbani te kuruar. Ju e dini qe 95 % e bukurise jane floket, ndaj mos hezitoni t’i beni nje dhurate te tille vetes.

PJASTER QERAMIKE ME INFRA TE KUQE

  • Produkt ideal per floket tuaj te drejta, te buta, me volum
  • Perbehet nga nje pllake qeramike me infra te kuqe
  • Bashkengjitur keni kapse dhe nje shishe keratini per floket tuaj

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster DSP 10075 – Pllake qeramike me infra te kuqe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pjaster me pllaka qeramike dsp profesionale dyqan taxi

Pjaster DSP 10075 - Pllake qeramike me infra te kuqe