Pjaster DSP-10051 | Pllake qeramike | Bli online

2,700 L

Ka stok

  • Me pllake qeramike
  • Nxehtesia shperndahet ne menyre te njetrajtshme
  • Nuk i demton floket
  • Me nje energji 35W e nje tension 220-240V
  • Me ngjyra te ndryshme.

 

KODI: 10051 Kategori: ,

PJASTER QERAMIKE DSP 10051

Pjaster qeramike DSP 10051 e cila e shperndan nxehtesine ne menyre te njetrajtshme pa i demtuar floket dhe duke u dhene atyre formen qe deshironi. Piastra realizon nje drejtim perfekte te flokeve dhe onde natyrale. Me te, ne shtepine tuaj ju nuk do te keni me nevoje per sallonet e bukurise.

PJASTER QERAMIKE | NE SHITJE ONLINE

  • Me pllake qeramike qe nxehtesia te shperndahet ne menyre te njetrajtshme pa i demtuar floket.
  • Me nje energji 35W e nje tension 220-240V
  • Me ngjyra te ndryshme.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

dsp 10051 piaster flokesh profesionale me termostat shitje online dyqan taxi

Pjaster DSP-10051 | Pllake qeramike | Bli online

WhatsApp chat