Pishine familjare me fryrje Intex | Beach Wave

7,790 L

Ka stok

  • Pishine Intex per femije mbi 6 vjec
  • Forme katrore qe jep idene e valeve te detit
  • Fryhet dhe vendoset lehte
  • Ka hapesire maksimale per argetimin e femijeve
  • Permasa 2.29m x 2.29m x 56cm
KODI: Q-2121460 Kategori: , ,

PISHINE FAMILJARE ME FRYRJE INTEX

Pishine perfekte per te gjithe familjen dhe femije mbi 6 vjec me fryrje.

Kaloni ditet e nxehta te stines se veres, ne freskine qe ju dhuron pishina.

Pishine familjare Beach Wave

Dizajni i saj me tre shtresa dhe forma i ngjan valeve te detit, per tu sjelle me prane pushimeve perfekteve edhe ne kushtet e shtepise.

Forma katrore e saj lejon hapesire te plote per te luajtur, ndersa muret anesore te saj ofrojne rehati dhe me shume siguri gjate lojes.  ​​

Ndersa femijet tuaj argetohen ne kete pishine komode, ju mund te relaksoheni ne hijen e cadres  gjate diteve te nxehta.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Dimensionet

2.29m x 2.29m x 56cm

Lloji

pishine familjare

Ngjyra

,

Be the first to review “Pishine familjare me fryrje Intex | Beach Wave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine familjare beach wave ne shitje online ne dyqan taxi

Pishine familjare me fryrje Intex | Beach Wave