Pishina per femije mbi 6 vjec Intex ne shitje

6,290 L

Ka stok

  • Pishina per femije mbi 6 vjec
  • Ofron hapesire maksimale per argetim
  • Me mbajtese anesore te trasha dhe te sigurta
  • Dimensionet e pishines jane 3.05m x 1.83m x 56cm

PISHINA PER FEMIJE MBI 6 VJEC

Pishina ideale per femije dhe miqte e tyre, per te kaluar ditet plot diell duke u argetuar.

Pjeset anesore te gjera mundesojne hapesiren maksimale per lojera duke ofruar gjithashtu siguri per femijet tuaj.

E bere nga materiale cilesore dhe shume rezistente, qe do jete e sigurt ne perdorim edhe gjate diteve te nxehta.

Kjo pishine ka permasat perfekte 3.05m x 1.83m x 56cm per ta vendosur ne kopshtin e shtepise tuaj.

Kombinojeni me nje cader plazhi ne ditet e nxehta te veres, nderkohe qe femijet tuaj argetohen ne pishine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

,

Be the first to review “Pishina per femije mbi 6 vjec Intex ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine per femije intex swim center ne shitje online dyqan taxi

Pishina per femije mbi 6 vjec Intex ne shitje