Pishina per femije Intex | Seashore Pool

6,490 L

Ka stok

  • Pishine per femije Intex
  • Dizenjo unike me printe kafshesh
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec
  • Shume praktike dhe mund fryhet lehtesisht
  • Ka permasa : 2.62mx1.6mx46cm

PISHINA PER FEMIJE INTEX

Pishina Intex Seashore Pool per femije permban nje forme unike dhe mure anesore te gjera qe lejojne hapesire maksimale per lojera.

Me dy rrathe ajri, secila me nje valvul te kombinuar, e bejne fryrjen dhe shfryrjen e saj shume te lehte.

Permasat e saj prej 2.62mx1.6mx46cm jane shume praktike per ta vendosur ate ne kopshtin e shtepise tuaj.

Teksa femijet tuaj do te argetohen ju mund te shijoni rrezet e diellit nen hijen e nje cadre plazhi.

E pershtatshme per femije mbi tre vjec kjo pishine do tju ofroje femijeve argetimin dhe freskine qe u duhet gjate sezonit veror.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

pishine familjare

Dimensionet

2.62mx1.6mx46cm

Be the first to review “Pishina per femije Intex | Seashore Pool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine per femije me dizenjo kafshesh ne shitje online dyqan taxi

Pishina per femije Intex | Seashore Pool