Pishina familjare ne shitje me kater ulese Intex

7,990 L

Ka stok

  • Pishine familjare me kater ulese
  • Kapacitet i plote per te gjithe familjen
  • E pajisur me dy mbajtese gotash
  • Ne pjesen anesore ka valvul kullimi
KODI: Q-2121481 Kategori: , , ETIKETIMI:

PISHINA FAMILJARE ME KATER ULESE

Jepini gjalleri dhe freski oborrit te shtepise me keto pishina familjare me kater ulese. pishine familjare intex ne shitje online dyqan taxi

Perfekte per te gjithe familjen, kaloni kohen duke u argetuar dhe freskuar ne ditet e nxehta me pishinen familjare.

Perfshin kater ulese te brendshme te rehatshme me mbeshtetese per femijet dhe prinderit. Gjithashtu pishina eshte e pajisur me dy mbajtese per pije.

Pishina familjare ka ne pjesen anesore nje kulluese ne menyre qe te derdhni ujin pas perdorimit, shpejt dhe lehte.

Me permasa 2.29m x 2.29m x 66cm, kjo pishine eshte e pershtatshme per femije mbi tre vjec.

Shijoni nje dite plot argetim ne freskine e ujit te pishines dhe nen hijen e nje cadre, ne ditet me diell.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

 

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

,

Be the first to review “Pishina familjare ne shitje me kater ulese Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishina familjare intex ne shitje online dyqan taxi

Pishina familjare ne shitje me kater ulese Intex