Piaster qeramike per floke te drejta FA-5668-1

3,490 L

Ka stok

KODI: 9003898566819 Kategori: ,

PIASTER QERAMIKE PER FLOKE TE DREJTA

Piaster per floke te drejta me pllaka qeramike qe mbrojne flokun nga djegia.

Kordon i rrotullueshem 360 ° per me shume lehtesi gjate perdorimit.

Stiloni floket dhe jepuni shkelqim dhe butesi me piastren e qeramikes TZS.

Specifika:

  • Fuqia: 35 W
  • Element ngrohje PTC
  • Rregullimi i ngrohjes: 120-230 °c
  • Funksioni i mbylljes automatike
  • Pllaka me veshje qeramike 100x25mm
  • Kordoni i rrymes rrotullues 360 °
  • Furnizimi me energji elektrike: 220-240 V, 50-60Hz

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Piaster qeramike per floke te drejta FA-5668-1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piaster flokesh first austria online ne dyqan taxi

Piaster qeramike per floke te drejta FA-5668-1