Pajisje saldimi me avull dhe pikim YH853AAA

26,500 L

Ka stok

KODI: i-00101125 Kategori: ,

PAJISJE SALDIMI ME AVULL DHE PIKIM

Pajisje saldimi qe mundeson punen me avull dhe pikim.

Makina ka nje funksion vete-testimi, funksione te plota inteligjente mbi temperaturen, qarkun e shkurter, qarkun e hapur, shfaqjen e mbingarkeses dhe defektet dhe funksionet e mbrojtjes.

Dizajn antistatik per te parandaluar demtimin elektrostatik te komponenteve delikate SMD.

Karakteristika:

  • Gama e temperatures 200 °c -480 °c
  • Doreze saldimi
  • Stabiliteti i temperaturës ±1°c
  • Maja e tensionit te tokes <2mV
  • Rezistenca e tokes ne maje <2 om
  • Lloji i ekranit LED
  • Gjatësia e kabllit te dorezes ≥100cm
  • Pesha : 5.54 kg/pc

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Avi

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje saldimi me avull dhe pikim YH853AAA”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje saldimi yh853aaa online ne dyqan taxi

Pajisje saldimi me avull dhe pikim YH853AAA