AVI per pikim MECHANIC T12 Pro Soldering Station

5,900 L

Ka stok

KODI: i-00101119 Kategori: ,

AVI PER PIKIM T12 PRO

Avi per pikim me ekran per tregimin e temperatures dhe lehte te kontrollueshme me butonin rrotullues.

Maja e saldimit pa plumb ka percueshmeri te larte te nxehtesise, rezistence ndaj oksidimit qe mundeson saldim te lehte.

Funksionet inteligjente automatike te fikjes permiresojne jetegjatesine e pajisjes duke kursyer energji dhe reduktuar rreziqet e mundshme.

Specifika:

  • Emri: stacion saldimi antistatik
  • Modeli: T12 Pro
  • Tensioni: AC100-240V 50/60Hz
  • Tensioni nominal: 72 W
  • Temperatura: 200°C-450°C
  • Madhesia e produktit: 160* 88*38 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Avi

Ngjyra

Be the first to review “AVI per pikim MECHANIC T12 Pro Soldering Station”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur saldimi t12 pro online ne dyqan taxi

AVI per pikim MECHANIC T12 Pro Soldering Station