Maje per saldim me Avi per riparim telefonash

890 L

Ka stok

KODI: H-9876985 Kategori: ,

MAJE PER SALDIM ME AVI

Maje per saldim me Avi per pikim preciz ne celulare dhe pajisje te vogla elektronike per riparimin e tyre.

Maja eshte efikase dhe shume precize per pikim ne qarqe elektronike, bokse etj.

Percueshmeri e mire e nxehtesise, e lehte ne kallaj ngrohet shpejt.

Maja eshte nje nga mjetet me te rendesishme ne procesin e saldimit. Nese maja nuk e mban mire kallajin, mund te demtoje IC ose qarkun prandaj eshte e keshillueshme te nderrohet.

Maja e mprehte SUNSHINE SS-900M-T-KI ka jetegjatesi per shkak te cilesise se larte te ndertimit dhe thith mire kallajin dhe pastrohet lehte pas procesit te saldimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Maje per saldim me Avi per riparim telefonash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maje saldimi per ai bli online ne dyqan taxi

Maje per saldim me Avi per riparim telefonash