Avi pikimi me frekuence te larte QUICK 236 90W

19,900 L

Ka stok

KODI: i-00101120 Kategori: ,

AVI PIKIMI ME FREKUENCE TE LARTE

Avi pikimi per saldimin dhe riparimin e telefonave celulare QUICK 236.

Stacion saldimi ESD me fuqi ngrohese 90 W. Projektuar per saldimin profesional te komponenteve elektronike duke perdorur saldime pa plumb.

Duke perdorur kalibrimin dixhital te temperatures, eshte me i lehte per t’u perdorur ne komponente elektronike te ndryshem.

Specifika:

  • Modeli: Quick236
  • Fuqia: 90 W
  • Tensioni i hyrjes: 220 V AC
  • Gama e temperatures: 80-480
  • Tensioni nga maja në tokë: <2 mv
  • Madhësia: 160 × 105  × 125  mm
  • Pesha: 2.3 kg

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Avi

Ngjyra

Be the first to review “Avi pikimi me frekuence te larte QUICK 236 90W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur saldimi per pikim online ne dyqan taxi

Avi pikimi me frekuence te larte QUICK 236 90W