Avi avull pikim dhe ushqyes laboratori 3 ne 1

47,500 L

Ka stok

KODI: i-00101124 Kategori: ,

AVI AVULL PIKIM DHE USHQYES LABORATORI

Avi avull pikim dhe ushqyes laboratori ne nje pajisje te vetme. I pershtatshëm per perdorim me pajisje komunikimi, me ekran LCD per vizualizimin e kontrollit.

Maja e saldimit me ngrohje te brendshme mundeson transferim te shpejte dhe efikas te nxehtesise ne te gjithe majen e saldimit.

Me butonat e silikonit, mund te rregullohet temperatura dhe fluksi i volumit, si dhe nje sere funksionesh te integruara, si funksioni i fikjes automatike.

Pervec kesaj, pajisja ka mbrojtje nga mbinxehja dhe sistem te mire ftohjeje qe lejon funksionimin shume te gjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Avi, Power Supply

Ngjyra

Be the first to review “Avi avull pikim dhe ushqyes laboratori 3 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ushqyes laboratori avi pikimi online ne dyqan taxi

Avi avull pikim dhe ushqyes laboratori 3 ne 1