Ushqyes per laborator | Power supply

13,900 L

Ka stok

KODI: k-21345680 KATEGORIA:

USHQYES PER LABORATOR | POWER SUPPLY

Ushqyes per laborator me fuqi te larte ne madhesi te vogel pa kompromentuar besueshmerine.

Me ekran lehtesisht te dukshem edhe ne drite te ulet perdorimi, ideale per biznes, laboratore te vegjel ose perdorim shtepiak.

Ventilatori  i integruar zvogelon zhurmen e funksionimit dhe zgjat jetegjatesine e ketij powersupply.

Karakteristika:

  • Tensioni DC i daljes nga 0 në 30 V
  • Dalja DC 0 në 5 A
  • Ekran me 4 shifra
  • Zhurmë dhe valëzim 1 mV
  • Furnizimi me energji 110 V / 220 V, 40-50 Hz
  • Përmasat 105 x 165 x 249 mm
  • Shkarkimi i tensionit: 10 mV
  • Rezolucioni aktual: 2 mA
  • Mbrojtje nga qarku i shkurter (kalimi në modalitetin e stabilizimit aktual)
  • Shfaqja e njekohshme e tensionit dhe rrymes.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Power Supply

Ngjyra

Be the first to review “Ushqyes per laborator | Power supply”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ushqyes per pajisje elektronike bli online ne dyqan taxi

Ushqyes per laborator | Power supply