Furnizues dixhital | Power Supply KORAD KA3010P

12,900 L

Ka stok

KODI: k-21345679 KATEGORIA:

FURNIZUES DIXHITAL | POWER SUPPLY KORAD

Furnizues dixhital Korad me dizajn kompakt me ekran LED me dy shifra.

Kontrolle dixhitale dhe nderrues midis 110v dhe 220v. Kontroll i plote dixhital 10 mV / 1 mA saktesi dhe rezolucion te larte.

Kycja e tastieres per te parandaluar ndryshimin aksidental te parametrave te vendosur.

Mbrojtja e qarkut per mbingarkese, qark te shkurter dhetemperature te larte.

Kalim automatik midis ekranit mA dhe A. Ekrani dixhital e ben te lehte leximin e vlerave te tensionit dhe rrymes si dhe cilesimet e programimit.

Pese lloje te paracaktuara dhe te vendosura thjesht shtypni butonat RECALL dhe SAVE, atehere te dhenat e ruajtura mund te rikujtohen dhe cilesimet e perdoruesve mund te ruhen respektivisht.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Power Supply

Ngjyra

Be the first to review “Furnizues dixhital | Power Supply KORAD KA3010P”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ushqyes korad bli online ne dyqan taxi

Furnizues dixhital | Power Supply KORAD KA3010P