Mates qarku Korad 30V 5A Digital Power supply

9,900 L

Ka stok

KODI: i-00101113 Kategori: ,

MATES QARKU KORAD

Mates qarku Korad prodhim DC i rregullueshem me saktësi te larte 0-30 V.

Konfigurim shume i lehte me nje celes rregullimi te shpejte. Ka butona per te kaluar te kursi ose rregullimi i imet dhe buton per te kaluar ne zgjedhjen e tensionit ose rrymes.

Tensioni i hyrjes eshte i nderrueshem ndermjet 110/220 Volt per perdorim ne te gjitha vendet. Ka 4 butona te kujteses se memories ne menyre qe te kurseni kohe duke vendosur furnizimin sipas kushteve te kerkuara.

Me rezolucion 0,001V dhe 0,001A, 4 shifra sigurojne lexim me te sakte dhe me te qarte per vlerat e tensionit dhe rrymes me vetem 1 doreze.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Mates qarku Korad 30V 5A Digital Power supply”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

power supply ka3005d online ne dyqan taxi

Mates qarku Korad 30V 5A Digital Power supply