Avi pikimi per riparim telefonash QUICK TS1200A

29,900 L

Ka stok

KODI: i-00101121 Kategori: ,

AVI PIKIMI PER RIPARIM TELEFONASH

Avi pikimi per riparim telefonash dhe pajisje te ndryshme elektronike QUICK TS1200A.

Me ekran LCD per monitorimin e temperatures ne kohe reale te kallajit te saldimit.

Pajisje antistatike me aftesi matese ESD.

Specifika:

  • Fuqia: 120 W
  • Tensioni: 220 V
  • Gama e temperaturës: 200-420 grade
  • Rezistenca e tokës: <2 ohms
  • Potenciali në tokë: <2 mv
  • Pesha: 2.5 kg
  • Madhesia: 137 * 168 * 114 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Avi

Ngjyra

Be the first to review “Avi pikimi per riparim telefonash QUICK TS1200A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

quick ts1200a avi pikimi online ne dyqan taxi

Avi pikimi per riparim telefonash QUICK TS1200A