Avi avulli statike me dy doreza BAKU 602A

8,500 L

Ka stok

KODI: i-00101118 Kategori: ,

AVI AVULLI STATIKE

Avi avulli statike me dy doreza qe mund te punojne njekohesisht zhurme e ulet dhe rrjedhje e bute e ajrit.

Funksioni automatik i ftohjes per zgjatjen efektive te jetegjatesise se punes dhe mbrojtjen e avi.

Rregulloni lehtesisht fluksin e ajrit dhe kontrollin e temperatures se rrotullimit.

Specifika:

  • Tensioni nominal AC 220V/110V
  • Konsumi i energjise 800W
  • Sasia e ajrit 120 litra/minim (maksimumi)
  • Gjatësia e dorezes (me kabllo) 120 cm
  • Gama e temperatures se ajrit 150-500°C

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Avi avulli statike me dy doreza BAKU 602A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

avi avulli me dy doreza online ne dyqan taxi

Avi avulli statike me dy doreza BAKU 602A