AVI avulli dore 8032 ne shitje online

5,500 L

Ka stok

KODI: i-00101111 Kategori: ,

AVI AVULLI DORE 8032

Avi avulli dore qe perdor motor turbine per te arritur ajer te nxehte uniform. AOYUE-8032A++ eshte nje stacion saldimi portativ me ajer te nxehte.

E aplikueshme per riperpunimin e kapakut te ekranit celular. BGA, SMD dhe komponente te tjere elektronike.

Dizajn i vogel dhe i shkelqyer antistatik me shume funksione. Kursen hapesirat e punes dhe eshte i lehte per t’u transportuar.

Perfshin kater koka zevendesuese 1195, 1196, 1198, 1313.

Specifika:

  • Fuqia hyrese: e disponueshme në 220 V
  • Konsumi i energjise: 420 W
  • Gama e temperaturës: 100 – 480 gradë Celsius
  • Element Ngrohes Metal
  • Lloji i pompës/motorit: Motori me turbina
  • Kapaciteti i ajrit: 30 L /min (maksimumi)
  • Permasat e stacionit: 7,7 diametër x 260 gjatësi (mm)
  • Pesha: 0,7 kg

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “AVI avulli dore 8032 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

avi avull online ne dyqan taxi

AVI avulli dore 8032 ne shitje online