Ore smart Amazfit GTS 2E Limited Edition

14,900 L

Ka stok

KODI: i-998783 Kategori: ,

ORE SMART AMAZFIT GTS 2E

Ore smart Amazfit GTS 2E me dizajn te holle dhe te lehte pa kornize. Ekran AMOLED gjithmone i ndezur HD rezistent ndaj gervishtjeve dhe konsumit.

Ora permban monitorim preciz 24-oresh te rrahjeve te zemres, per t’ju mbajtur te vetedijshem per efektin e stervitjes dhe duke dhene paralajmerime kur rrahjet e zemres suaj jane ngritur anormalisht.

Mund ta perdorni oren per te kontrolluar se ku qendron niveli juaj i stresit – nga i relaksuar, normal, mesatar ose i larte – ne cdo kohe qe ndiheni nen presion gjate dites.

Me 90 modalitete sportive te integruara dhe ndihme zanore inteligjente.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Ore smart Amazfit GTS 2E Limited Edition”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart amazfit gts2e blerje online ne dyqan taxi

Ore smart Amazfit GTS 2E Limited Edition