Ore inteligjente Amazfit T-Rex me Gps

15,000 L

Ka stok

KODI: Ore inteligjente Amazfit T-Rex Kategori: , ,

ORE INTELIGJENTE AMAZFIT T-REX ME GPS

Dizajni i përforcuar i detajeve të trupit dhe struktura e brendshme i japin kesaj ore inteligjente një ndjenjë force dhe praktike

Ora inteligjente Amazfit T-Rex, me GPS te integruar. Jetëgjatësi e Baterisë deri ne 20 dite.

Ekran AMOLED 1,3 inç, i papërshkueshëm nga uji.

Një orë me dizenjo ushtarake  Amazfit T-rex është ideale për motin e ftohte fale materialit dhe ndertimit te saj.

Falë pjesës së jashtme të thyer, kjo orë inteligjente mund të përballojë mjedise të ashpra të tilla si të ftohtit ekstrem (-40 F) deri në temperaturat ekstreme (+150 F) në nxehtësi apo lagështi.

Përdoreni atë deri në 20 orë me një karikim të vetëm. Me cip Sony 28nm GPS për t’u siguruar që konsumi i tij i energjisë mbetet i ulët edhe me përdorimin e vazhdueshëm të GPS për 40 orë.

Ajo vjen me një ekran AMOLED 1. 3 inç me një ekran të ndezur dhe 5 ngjyra tërheqëse për të zgjedhur.

Amazfit T-rex Smartwatch

Ora inteligjente Amazfit T-Rex ka kaluar 12 çertifikime të gradës ushtarake, duke siguruar qëndrueshmërinë dhe rezistencën e saj ndaj mjediseve të vështira.

Me 14 opsione sportive dhe një trup 5 ATM rezistent ndaj ujit, Amazfit T-Rex është i përsosur për të apasionuarit pas natyrës.

Dizajni i detajeve të trupit dhe struktura e brendshme kombinojne elegancen dhe prakticitetin, duke e bërë atë të fortë nga brenda dhe elegante nga jashte.amazfit t rex smartwatch online dyqan taxi

Një çip i përparuar me një dizajn te ri qarku dhe menaxhim te energjisë i jep Amazfit T-Rex jetëgjatësi më të madhe të baterisë.

Efikasiteti i sinjalit është rritur ndjeshëm, duke e bërë kërkimin satelitor më të shpejtë dhe pozicionin më të saktë.

T-Rex është rezistent ndaj ujit. Mund ta përdorni ndërsa notoni në pishine për të përmbushur nevojat e ndryshme të atletëve.

Amazfit T-Rex ka 14 mënyra të integruara ushtrimi profesional. Këto janë vrapimi, ecja, çiklizmi në natyrë, shëtitja, ngjitja në mal, vrapimi pas shtigjeve, shëtitja në natyrë,  trajnimi eliptik, stërvitja, noti në pishinë, ski, noti në ujë të hapur.

 

Be the first to review “Ore inteligjente Amazfit T-Rex me Gps”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart amazfit dyqan taxi

Ore inteligjente Amazfit T-Rex me Gps