Smart watch GW16T Full touch screen

4,990 L

Ka stok

 • Marka: KUMI.
 • Modeli: GW16T.
 • Materiale: Aliazh zinku.
 • Rrip: Silikoni (i këmbyeshëm 22 mm).
 • Madhësia e ekranit: 1.28 inç.
 • Lloji: SPI.
KODI: smart-watch-kumi Kategori: ,

SMART WATCH GW16T FULL TOUCH SCREEN

Ore inteligjente full touch screen, per meshkuj me nje dizajn teper terheqes dhe ekstra te holle.

I papershkueshem nga uji, model shume rezistent  per te sjelle tek ju oren me cilesi me te larte.

Perse Smart Watch GW16T?

E pajisur me ekran me touch 1.3 inch kjo ore inteligjente ju ofron shume funksione.

Monitoron per ju  rrahjet e zemrës gjate perditshmerise dhe kur ju beni stervitje. Monitoron hapat, distanca, kaloritë e djegura. Merr dhe lexon mesazhe SMS duke perfshire ketu dhe ato nga rrjetet sociale.

Mat presionin e gjakut, oksigjenin ne gjak, rrahjet e zemres, trajektoren e levizjeve tuaja me ane te GPS.

Specifika

 • Marka: KUMI.
 • Modeli: GW16T.smartwatch gw16 online at dyqan taxi al
 • Materiale: Aliazh zinku.
 • Rrip: Silikoni (i këmbyeshëm 22 mm).
 • Madhësia e ekranit: 1.28 inç.
 • Lloji: SPI.
 • Rezolucioni: 240 x 240 pixel.
 • Parametrat teknikë CPU: Hs6620.
 • RAM / ROM: 128K / 512K.
 • Bluetooth: v5.0.
 • GPS: Jo.
 • Sistemi operativ i pajtueshëm: Android 4.4 ose më i ri, iOS 9.0 ose më i lartë.
 • Rezistenca ndaj ujit: IP67.
 • Kapaciteti baterise : 200 mAh Autonomia (përdorim i moderuar ditor): 3 ~ 5 ditë afërsisht.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Smart watch GW16T Full touch screen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch full touch screen bli online dyqan taxi

Smart watch GW16T Full touch screen