Ore inteligjente Amazfit GTR 3 me Biosensor

21,500 L

Ka stok

KODI: i-998782 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE AMAZFIT GTR 3

Ore inteligjente Amazfit GTR 3 me funksione te larmishme dhe vecori unike.

Edhe me gamen e madhe te funksioneve te avancuara brenda trupit te tij te holle GTR 3 ruan nje dizajn elegant dhe fin.

Me qartesi vizuale te larte qe arrin deri ne 326 ppi, dhe ekran te madh 1.39 inch.

Amazfit GTR 3 ka shkalle rezistence ndaj ujit prej 5 ATM5, keshtu qe ju mund te shijoni detin ose te zhyteni ne pishine pa u shqetesuar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente Amazfit GTR 3 me Biosensor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

amazfit gtr 3 ore smart blerje online ne dyqan taxi

Ore inteligjente Amazfit GTR 3 me Biosensor