Ndenjese makine per femije | Sedilje ne makine

1,990 L2,490 L (-20%)

Ka stok

-Ideale per femije te moshes 6 muajsh deri ne 4 vjec.
-Instalim i lehte brenda 2 minutave.
-Dizajnuar me material te bute per rehatine e femijeve.
-Veshje e jashtme pambuku per te mbrojtur lekuren e femijeve.

NDENJESE MAKINE PER FEMIJE

Ndenjese makine per femije | Sedilje, karrige per femije ne makine | Sexholino

Ndenjese per makina per sigurine e te vegjelve tuaj ne udhetimet me makine. Qendron e fiksuar ne sediljen e makines. Kjo ndjenjese mund te vendoset jo vetem ne makine por dhe ne karriget ne shtepi. Fiksohet ne pjesen e prapme dhe perdoret si karrige per femijet ne makine.

Perdorimi i kesaj ndenjese per femije eshte mbrojtja me e mire qe ju mund ti ofroni femijes suaj kur udhetoni me makine. Kryen te njejtin funskion si rripi i sigurimit ne sediljet e makines. Zvogelon rrezikun e nje demtimi te femijes gjate rrugeve me gunga dhe kthesa te forta. Femija do te qendroj i ulur nen komoditetin qe ajo ofron por mbi te gjitha i sigurte.

Ndenjese makine per femije

ndenjese makine per femije karrige sedilje ne makine

Karakteristika

-Ideale per femije te moshes 6 muajsh deri ne 4 vjec.
-Instalim i lehte brenda 2 minutave.
-Dizajnuar me material te bute per rehatine e femijeve.
-Veshje e jashtme pambuku per te mbrojtur lekuren e femijeve.
-Mund ta zhvendosni pa lodhje ne cdo sedilje ne makinen tuaj.
-Karrige per femije ne makine qe kursen hapesire.

Instalimi

1.Vendosja e rripit te majte dhe rripit te djathte qe gjenden ne sexholino permes sediljes se shoferit duke i lene te kapur me njeri tjetrin.
2.Rregullimi i rripit ne gjatesi te pershtatshme.
3.Hapja e butonit para barkut te sediljes se makines.
4.Vendosja e foshnjes ne ndenjese ulur, fytyra duhet te jete perpara dhe te fiksohet fundi i barkut.
5.Sigurimi i kesaj sedilje makine per femije perreth foshnjes.
6.Rregullimi i rripave te shpatullave ne menyre qe femija te ndihet i qete.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Ndenjese makine per femije | Sedilje ne makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sexholino ndenjese makine per femije karrige sedilje ne makine

Ndenjese makine per femije | Sedilje ne makine

1,990 L2,490 L (-20%)

Shto ne Shporte