Transportues per Foshnje | Baby Carrier

1,790 L

Ka stok

• Krijuar nga pambuk 100% me shtrëngim të fortë dhe të qëndrueshëm për siguri të shtuar.
• 5 mënyra të përdorimit të këtij transportuesi për fëmijë.
• I përshtatshëm për të porsalindurit, të moshës deri në 24 muaj.

KODI: 10301922 KATEGORIA:

BABY CARRIER | TRANSPORTUES PER FOSHNJE

Transportues per Foshnje | Baby Carrier

Nuk ka asgjë më të këndshme për foshnjën e porsalindur sesa ndjenja e nënës që është kaq afër. Aroma e trupit të saj, rrahja e zemrës së saj. Fëmija e dëgjoi atë rrahje shumë për nëntë muaj. Nëse dëshironi gjithashtu t’i transmetoni fëmijës tuaj një pjesë të ngrohtësisë dhe energjisë tuaj. Mund t’i siguroni vetes një bartës të fëmijës.

Bartja e foshnjës duke përdorur transportuesin e foshnjës është jashtëzakonisht e përshtatshme kur duhet të bëni pazar ose të lëvizni nëpër turmë. Duke e përdorur atë, ngarkesa shpërndahet në mënyrë të barabartë midis qafës, shpinës dhe trupit. Përparësitë e padiskutueshme të këtij lloji Transportues per Foshnje përfshijnë ritmin e qëndrueshëm të zemrës dhe frymëmarrjen e foshnjave.

Transportues per Foshnje | Baby carrier

Shoulder straps | Infant insert

Kështu ata përjetojnë periudha më të gjata të gjumit, fitojnë më shpejt peshë, zhvillimi i tyre mendor përshpejtohet dhe aktiviteti pa qëllim zvogëlohet. Foshnjat që janë transportuar në bartës të bebeve janë më të shoqërueshëm dhe komunikues.

Mosha minimale e fëmijës për të cilën transportuesi i butë është menduar eshte deri ne disa muaj.
Për foshnjat me peshë të ulët të lindjes dhe fëmijët me kushte mjekësore, kërkoni këshilla nga një profesionist shëndetësor para se të përdorni produktin.

Transportues per foshnje baby carrier

Transportues per Foshnje 5 në 1 posacerisht për nevojat tuaja që te mbani më të çmuarin tuaj të sigurt dhe të qetë fale materialit te bute.
I jep nënës dhe foshnjës gjithë rehatinë që u nevojiten. Ndërsa foshnja po drejtohet nga “shofer” nëna. Pa marrë parasysh pozicionin që dëshiron të mbajë nëna për të kryer një detyrë. Foshnja ende mund të pozicionohet mirë në zgarë.

KOSHA PER BEBE

Foshnja juaj është i sigurt dhe do te jete shume komod. Nëse foshnja juaj ka nevojë per te qene komod që të ndihet më shumë i sigurt, kosha per bebe eshte produkti me ideal. Material të mirë dhe cilesor.

Transportuesi varet në bark dhe jo do e keni femijen tuaj afer.

Materiali i tij prej pambuku e ben ate edhe me ideal akoma. Nuk keni pse te shqetesoheni per aroma te keqija ose se femije juaj nuk do te jete komod. Pasi materiali i tij do i ofroj femijes suaj komoditetin dhe rehatin maksimale

Dizajn Ergonometrik i cili lejon shperndarjen e peshes ne menyre uniforme. E cila nuk ndikon ne terheqjen e gjoksit para dhe perkuljen e shpines.  Ju mund ta mbani foshnjen tuaj dhe pas shpine apo cfaredo pozicionin qe femija dhe ju ndiheni me teper rehat.

Transportues per foshnje baby carrier

 

Karakteristika 

• Krijuar nga pambuk 100% me shtrëngim të fortë dhe të qëndrueshëm për siguri të shtuar.
• 5 mënyra të përdorimit të këtij transportuesi për fëmijë.
• I përshtatshëm për të porsalindurit, të moshës deri në 24 muaj.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Transportues per Foshnje | Baby Carrier”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

transportues per foshnje baby carrier

Transportues per Foshnje | Baby Carrier