Karroce per femije e palosshme | Foldable Baby Stroller

17,990 L

Ka stok

KODI: Q-195907 Kategori: ,

KARROCE PER FEMIJE E PALOSSHME

Karroca per femije e palosshme  prodhuar me materiale cilesore dhe performance te larte te sigurise.

Baby stroller mund te shtyhet ne te dy anet fale dorezes se levizshme per nje komunikim te lehte prind-femije.

Kjo karroce eshte e rregullueshme per ta lene femijen te ulet ose te shtrihet.

Eshte e pajisur me nje sedilje te kthyeshme ne menyre qe femija juaj te mund t’ju shikoje ju ose rrugen.

Dizajni i struktures metalike rrit sigurine dhe frena e pedalit jep me teper siguri gjate perdorimit.

Karakteristika

  • Materiali i kornizes: hekur
  • Lloji i rrotave: shkume EVA
  • Ngarkesa: 15 kg
  • Mosha e pershtatshme: deri ne 3 vjec

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 6 kg
Lloji

Karroce

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Karroce per femije e palosshme | Foldable Baby Stroller”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karroce per bebe e palosshme ne shitje online dyqan taxi

Karroce per femije e palosshme | Foldable Baby Stroller