Smart Watch Huawei 3 Pro per femije

7,900 L

Ka stok

 • Ore ideale per femijet tuaj.
 • Bateri e fuqishme.
 • Materiali i rripit prej silikoni.
 • Kamera deri ne 5 MP.
 • Video deri ne 10 sekonda.
 • Mbeshtet funksionin roaming.
KODI: smart-watch-huawei-3-pro Kategori: , ,

SMART WATCH HUWAWEI 3 PRO

Huawei Children’s Watch 3 Pro është një orë për fëmijë e cila ka një ekran me prekje në formë katrore. Eshte 1.4 inç me 320×320 piksel. Ora siguron dy ngjyra si Aurora Blue dhe Nebula. Rripi është i perbërë nga silikon anti-alergjik dhe cilesor, dhe gjithashtu niveli i papërshkueshëm nga uji është IP67.

ORE INTELIGJENTE HUAWEI 3 PRO 

Procesori Snapdragon Wear2500 Huawei Children Watch 3 Pro mundësohet nga modeli Qualcomm’s Snapdragon 2500 i zhvilluar nga Qualcomm për orët e fëmijëve. 2500 harxhon më pak energji dhe performon më mirë se gjenerata e mëparshme. Huawei Kids Watch 3 Pro ka një kamer 5MP që mbështet kapjen e fotografive HD, thirrjet, videot dhe 10 sekonda regjistrim të vogël video.

Mbështet rrjetin me 14 banda në modën 5 Huawei Kids Watch 3 Pro jo vetëm që mbështet standardin e rrjetit me 14 banda, i cili mund të përdoret normalisht në më shumë se 200 vende dhe rajone të botës. Eshtë e pajisur gjithashtu me sistemin algoritëm ekskluziv të zgjedhjes së rrjetit inteligjent të Huawei. I cili mund të zgjedhë automatikisht një rrjet me një lidhje më të mirë të sinjalit në rastin e një ambienti të dobët.

ORE IDEALE PER FEMIJET TUAJ

Me nëntë teknologji inteligjente te pozicionimit Huawei Kids Watch 3 Pro miraton një sistem pozicionimi me precizion nëntëfish i cili mbështet GPS, Beidou, GLONASS, WiFi, stacion bazë, A-GPS, pozicionim me shumë mënyra të akselemetrit, pozicionim të brendshëm dhe pozicionim të asistuar nga kamera SOS.

Mbështet roaming në më shumë se 200 vende dhe rajone të botës, gjithashtu bashkëpunon me hartën Baidu për të mbështetur më shumë se 4,000 qendra tregtare në shkallë të gjerë vendase, aeroporte, stacione hekurudhore me shpejtësi të lartë, spitale dhe vende të tjera të brendshme dhe mbështet ndihmën e urgjencës SOS. I përputhshëm me Android 4.4+ dhe iOS 9.0+ OS.Kids Watch 3 Pro furnizohet me bateri 660mAh.smart watch 3 pro huawei blerje online dyqan taxi

SPECIFIKAT:
 • Ekrani: 1.4 inç me 320×320 piksel.
 • Rrip i perbere nga silikoni.
 • E papërshkueshme nga uji është IP67 / Splashproof.
 • Kamer 5MP.
 • Me nëntë teknologji te pozicionimit.
 • Mbështet roaming.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Smart Watch Huawei 3 Pro per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Watch Huawei 3 Pro per femije

Smart Watch Huawei 3 Pro per femije