Gushore per femijet me dizenjo

490 L

Ka stok

Material cilesor dhe rezistent.

Madhesi normale.

I bute dhe shume komod.

KODI: grykese-per-femijet Kategori: ,

GUSHORE PER FEMIJET ME DIZENJO

Nje gushore  kaq e vecante per femijet, me nje material cilesor dhe rezistent.

Mbroni rrobat e femijeve tuaj nga yndyrnat apo ushqime te tjera te cilat jane te veshtira per tu hequr nga rrobat dhe per tu lare.

Dizajni I tij unik eshte cfare e bene akoma me te vecante kete gushore.

Materiali Përzierje pambuku + TPU i papërshkueshëm nga uji. I dizenjuar  për t’u veshur në të dy krahët nga pjesa e prapme per komoditetin dhe rehatine e vogelusheve.

Be the first to review “Gushore per femijet me dizenjo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gushore per femijet online at dyqan taxi

Gushore per femijet me dizenjo