Termometer infrared – termometri elektrik me Infra te kuqe

6,900 L

Ka stok

  • Mat temperaturen e trupit, dhomes, ujit, lengjeve, ushqimin etj.
  • Material plastik ABS.
  • Ideaur per te vegjelit edhe te rriturit.
  • Matja behet pa patur kontakt me lekuren.
  • Mund te merret kudo me vete.
KODI: Leagoo Digital Infrared Thermometer Kategori: ,

TERMOMETER INFRARED LEAGOO IR

Termometer Dixhital Infrared Leagoo për të matur temperaturën e femijeve dhe te te rriturve është termometri elektrik ir me cilësi premium qe ju nevojitet. Të gjithë termometrat Digital me Infra të kuqe Leagoo prodhohen duke përdorur materiale të siguruara me cilësi dhe teknike të përparuar.

BEST DIGITAL THERMOMETER INFRARED LEAGOO

Materialet e përdorura për prodhimin e termometrit Digital Infrared Leagoo jane te nje cilesie teper te larte edhe matja e temperatures eshte 100 % e sakte edhe jepet brenda 2-3 sekondave. IR TERMOMETER

Me kete termometer me infra ju nuk keni nevoje ta prekni ate me lekuren e trupit tuaj ose pjese te ndryshme, mbi duar, mbi balle per te bere matjen pasi mjafton vetem qe termometrin ta ofroni afer vetes apo afer kokes se te tjereve edhe rezultatin e temperaturës do ta keni menjehere ne ekranin dixhital te tij.

TERMOMETER ME INFRARED

Infrared Thermometer Leagoo është i pajisur me sensorë shumë të saktë, te cilet bejne skanime të sakta dhe eshte menyra me e lehte per te marre nje temperature te trupit tuaj apo femijes suaj ne me pak se 4 sekonda.

Ndricimi ne ekranin e tij ju mundeson te dalloni temperaturen edhe ne erresire apo pamundesise per te pasur drite. Ekrani LCD me ndriçim lejon operim të sigurt gjatë natës per matjen e temperatures nese deshironi ta masni ate tek te afermit tuaj edhe kur ata jane ne gjume. Termometer elektrik me bateri i cili mat temperaturen per vetem 2 sekonda.

Ky infra termometer nuk eshte ideaur per te matur vetem temperaturen e trupit, ai eshte ideaur edhe per matjen e temperatures ne dhome, uje, ushqim, qumesht etj.leago non contact body infrared thermometer dyqan taxi

TERMOMETER ELEKTRIK LEAGOO IR

SPECIFIKIMET

Marka: Leagoo.

Rezolucioni i ekranit: 0,1C.

Gama e matjes : 10 ~ 42C.

Distanca e matjes: 3-5cm.

Madhësia: (L) 324mm x (W) 82mm x (D) 38 mm

Punon me dy bateri AAA.

Mund ta masni temperaturen me njesite matese te temperatures grade Celcius, Farad.

 

Bli Online ne Dyqanin me te madh ne Shqiperi | Porosit tani ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Termometer

Ngjyra

Be the first to review “Termometer infrared – termometri elektrik me Infra te kuqe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leagoo termometer me infrared thermometer dyqan taxi

Termometer infrared - termometri elektrik me Infra te kuqe