Hoodie per femije | Huggle Pets

1,990 L

Ka stok

 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Ideal per femijet dhe ngrohtesine e tyre.
 • One size i pershtatshem per cdo moshe.
 • Material i bute.
KODI: hoodie-per-femije Kategori: , ,

HOODIE PER FEMIJE HIGGLE PETS

Fëmijët tuaj do të qëndrojnë të ngrohtë dhe komod. Mënyra me argëtuese me hoodie që është gjithashtu një kapuç super i ngrohtë dhe i butë! Hoodie paloset me magji në kapuç dhe zinxhirët sigurt brenda!

BLUZE PER FEMIJE

Nje bluze hoodie e cila do i mbaje femijet tuaj ngrohte dhe komod duke i bere ata te ndihen te sigurt ne cdo moment te dites se tyre. Hoodie mund te vishet kur femijet tuaj shohin nje film, mesojne, lexojne nje liber apo edhe duke luajtur.

E përsosur për rastet kur fëmijët tuaj po luajnë jashtë ose luajne nëpër shtëpi. Janë ne një madhësi te përshtatshme për të gjithë, kështu që është e shkëlqyeshme për fëmijët e çdo moshe!

Specifikat:huggle pets hoodie bli online dyqan taxi

 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Ideal per femijet dhe ngrohtesine e tyre.
 • One size i pershtatshem per cdo moshe.
 • Material i bute.
 • Ofron rehati dhe komoditet.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Porosit Online ne Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Hoodie per femije | Huggle Pets”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hoodie per femije huggle pets

Hoodie per femije | Huggle Pets

WhatsApp chat