Karrige portative femijesh per ushqim

3,490 L

Ka stok

Specifikim:
Madhësia e palosur: 45cm * 40cm * 11cm
Madhësia e zgjerimit: 42cm * 38cm * 31cm
Mosha e përshtatshme: 6-36 muajsh
Ngjyra: gri, e zezë dhe e kuqe
Pesha: 2.1 kg
Materialet: leckë Oxford dhe Metal

KODI: i-2012016 KATEGORIA:

KARRIGE PORTABEL PER TE USHQYER BEBET

Karrigia per te ushqyer bebet përdor jastekë të butë dhe të frymëmarrjes në mënyrë që fëmija të ndihet rehat edhe pasi të qëndrojë ulur për një kohë të gjatë.

Ka një shufër fiksuese të rregullueshme, e përshtatshme për çdo tavolinë ngrënieje.

Doreza mbajtese  është e dhëmbëzuar, jo e rrëshqitshme, dhe mbron foshnjën.

Tavolina e ngrënies dhe karriget në formë të sheshtë mund të palosen, të lehta për tu transportuar kudo qe deshironi.

Dizajni i çantës së fshehur t në pjesën e poshtme të produktit kursen hapësirë ​​dhe është i përshtatshëm për nënën.
Për ta përdorur në çdo kohë.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Karrige portative femijesh per ushqim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karrige portative femijesh per ushqim