Karrige per femije me personazhe vizatimore

1,890 L3,490 L

  • Karrige portabel per femije
  • Permasat e karriges: 18 ” x 18″  x 18 “
  • Strukture metalike me material poliester
  • Paloset per ruajtje te lehte
dy karrigenje karrige
Pastro

KARRIGE PER FEMIJE ME PERSONAZHE

Karrige e pershtatshme per femije nga mosha tre deri ne 8 vjec.

Shume komode per qendrim te rehatshem te vogelusheve dhe me nje dizenjo shume terheqese per syrin e tyre.

I jep nje pamje akoma me argetuese dhomes se femijeve, ideale per te pushuar gjate kohes se lire.

Struktura e saj prej celiku paloset kur nuk eshte ne perdorim per te mos zene hapesire.

Specifika

  • Karrige portabel per femije
  • Permasat e karriges: 18 ” x 18″  x 18 “
  • Strukture metalike me material poliester
  • Paloset per ruajtje te lehte

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

karrige

Masa

dy karrige, nje karrige

Be the first to review “Karrige per femije me personazhe vizatimore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige femije me frozen blerje online ne dyqan taxi

Karrige per femije me personazhe vizatimore

1,890 L3,490 L

Shto ne Shporte