Batanije e thurur per femije | Kids Knitted Blanket

1,990 L

BezheBluE KuqeGriJeshileKafe
Pastro
KODI: y-54331 Kategori: , ,

BATANIJE E THURUR PER FEMIJE KNITTED BLANKET

Batanije e thurur per femije, prej materiali akrilik 100% organik e cila mbron femijen nga i ftohti, por ne te njejten kohe lejon qe ajri te qarkulloje ne menyre efektive.

Komode dhe te ngrohta, batanija nuk rrudhoset dhe nuk e humbet ngjyren e saj edhe gjate larjes.

Batanijet e buta dhe te rehatshme jane nje dhurate e vecante per nenat e reja.

Permasat e batanijes jane 130 cm x 160 cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

, , , , ,

Be the first to review “Batanije e thurur per femije | Kids Knitted Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

batanije per bebe shitje online ne dyqan taxi

Batanije e thurur per femije | Kids Knitted Blanket