Termometer Dixhital per bebet | Infrared Thermometer

5,900 L

Ka stok

  • Perdorimi i sensorit infra të kuqe me saktesi të lartë.
  • Ruan automatikisht matjen e temperatures se fundit.
  • Ekran i madh LCD i cili karakterizohet nga nje ndriçim i madh.
  • Matja mund te behet ne nje distance prej 3-5cm.
  • Nuk ka kontak fizik me lekuren e femijes suaj.
KODI: CK-T1503 Kategori: ,

TERMOMETER DIXHITAL PER BEBET 

TERMOMETER DIXHITAL PER BEBAT-INFRARED THERMOMETER

Kujdesi per vogelushet tuaj eshte patjeter nje nga gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj per te cilin merrni cdo mase te nevojshme dhe mbi te gjitha dilni edhe pertej tyre.

Pa qene nevoja qe te kaloni ne ekstremitete te tilla dhe per ta mbajtur ne kontroll gjithe kohen shendetin e femijes tuaj dhe qe ai ta gezoj ate ne menyren me te shendoshe te mundshme ne ju sygjerojme termometerin dixhital per bebet. Pasi nje nga faktoret qe le pasojat me te renda te femijet eshte temperatura e larte e cila nese nuk kontrollohet here pas here rrezikon femijet tuaj dhe zhvillimin normal te tyre.

TERMOMETERI ME INFRA TE KUQE PER BEBAT

Perdorimi i sensorit infra të kuqe me saktesi të lartë

termometer dixhital produkt online dyqan taxi

Pershtatshmeri e larte me temperaturen e ambientit perreth.

Ruan automatikisht matjen e temperatures se fundit.

Ekran i madh LCD i cili karakterizohet nga nje ndriçim i madh.

Mund te zgjidhen dy njesi te temperatures ne Celsius dhe Fahrenheit.

Fiket ne menyre automatike per te kursyer energji.

E paster dhe higjenike.

Matja mund te behet ne nje distance prej 3-5cm.

Nuk e prek lekuren e femijes suaj keshtu qe nuk ka arsye pse te shqetesoheni per ndonje irritim te mundshem per femijen tuaj.

Rezultati del ne menyre te menjehershme, vetem brenda 3 sekondave.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Termometer

Ngjyra

Be the first to review “Termometer Dixhital per bebet | Infrared Thermometer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termometer dixhital produkt online dyqan taxi

Termometer Dixhital per bebet | Infrared Thermometer