Organizues per rrobat e bebes

590 L

Ka stok

Organizues per rrobat e bebit , tashme mund ti vendosni rrobat e te vegjelve tuaj ne kete organizues me permasa 41 x 11 x12 cm.

KODI: t04102 Kategori: , ,

Organizues per rrobat e bebit

Mund te organizoni lehtesisht te gjithe rrobat e vegelve tuaj ne koshat organizues me ndarje.

Mund te shmangni rremujen duke organizuar cdo robe te bebit tuaj .

Keshte do te gjeni dhe me lehte rrobat qe po kerkoni.

Organizuesi eshte me ndarje , materiali eshte i plote prej poliestre .

Pastrohet lehtesisht dhe vjen ne dizajne te ndryshme mund ta pershtasni me ambieentin.

Mund ta vendosni ne dollap ose dhe mbi tavoline , keshte mund te merrni gjithcka qe keni vendosur ne organizues lehtesisht.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per rrobat e bebes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per rrobat e ebebit

Organizues per rrobat e bebes