Biberon me luge per foshnja | Squeezing Feeding Bottle

1,290 L

Ka stok

KODI: i-876548 Kategori: , ,

BIBERON ME LUGE PER FOSHNJA

Biberon me luge projektuar qe nena te ushqeje me lehte foshnjen e vogel. Luga ofron sasine e duhur te ushqimit tek femija pa derdhur lengun apo ushqimin.

Me shishen praktike me luge, mund ta transferoni ushqimin e femijes ne luge duke e shtrydhur shishen me njeren dore. I pershtatshem per tu perdorur gjate fazes se kalimit nga qumeshti ne ushqimin e ngurte.

I bere nga material i bute silikoni dhe i sigurt ne perdorim ka nje kapacitet te bollshem prej 90 ml. Gjithashtu ideal per tu perdorur edhe ne dhenien e vitaminave dhe shurupeve.

Specifikaushqyes per foshnja shitje online ne dyqan taxi

  • Materiali: PP
  • Madhësia: 20cm x 5cm
  • Gjatësia e lugës: 3cm
  • E pershtatshme per moshe: 4 muaj ose me shume
  • Ngjyra: blu, rozë, e bardhë, jeshile, e verdhë

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Biberon

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Biberon me luge per foshnja | Squeezing Feeding Bottle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

beberon femijesh shitje online ne dyqan taxi

Biberon me luge per foshnja | Squeezing Feeding Bottle