Pastrues elektrik per hundet e bebeve

1,990 L

Ka stok

  • Pastrues elektrik per hundet e bebeve
  • I pershtatshem per moshe 0-6 vjec
  • I lehte, praktik dhe teper efektiv
  • Lehteson bllokimin e hundeve te foshnjat
KODI: pastrues-elektrik-per-hundet KATEGORIA:

PASTRUES ELEKTRIK PER HUNDET E BEBEVE

Pastrues per hundet higjenik elektrik foshnjash , me dy madhesi te ndryshme.

I bere nga silikon i bute ekologjik pa BPA, nuk do te krijoje bezdisje ne perdorim dhe nuk do te demtoje zgavren e hundes te femijeve.

Zgjidhje e lehte praktike dhe teper efektive, per te lehtesuar bllokimin e hundeve te vogelusheve. Duke u mundesuar keshtu nje gjume te rehatshem.

Pompe higjienike per bebepompe thithese per hundet dyqan taxi

Dizajn inovativ, qe ju ofron akoma me shume komoditet dhe lehtesi ne perdorim.

Permasat praktike te ketij pastrues per hundet ju lejojne ta merrni me vete ne levizje, per tu kujdesur per foshnjat ne cdo kohe dhe kudo.

Pompa do te lejoje qe femijet te marrin fryme lirisht, duke pastruar totalisht hundet.

Operon me ane te nje butoni per fikjen dhe ndezjen e tij dhe ka pese nivele per te percaktuar fuqine e thithjes.

Karikohet lehtesisht me ane te fishes Usb kur fuqia eshte e ulet.

Karakteristika

  • Fuqia: 3V
  • Thithja maksimale e vakumit: 350mmHg
  • Materiali: Silikoni
  • Mosha e përshtatshme: 0 – 6 vjeç
  • Madhesia rreth 20 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Pastrues elektrik per hundet e bebeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Baby Nasal Aspirator online shop dyqan taxi

Pastrues elektrik per hundet e bebeve