Mbeshtetese per larjen e bebeve ne govate

1,590 L

Ka stok

KODI: i-987683 KATEGORIA:

MBESHTETESE PER LARJEN E BEBEVE

Mbeshtetese per larjen e bebeve ne govate e pajisur me rripa per qendrim te sigurt.

Ideale per nje banje te rehatshme me jastek te bute trupi qe nuk rreshket duke mbajtur te sigurt foshnjen.

E bute dhe e rehatshme bere nga material miqesor me lekuren pa krijuar bezdisje te foshnja.

Kjo mbeshtetese do te beje qe femija te qendroje ne pozicionin e duhur duke parandaluar rreshqitjen, perplasjen e kokes apo futjen e ujit ne vesh tek foshnjat.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbeshtetese per larjen e bebeve ne govate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

govate bebesh

Mbeshtetese per larjen e bebeve ne govate