Oragnizues per lodrat e femijes

990 L

Ka stok

  • Organizues per lodrat e femijes.
  • Paloset lehtesisht ne rast se nuk e perdorni.
  • Permasat : 35X35X40 cm
KODI: t8320 Kategori: , ,

Organizues per lodrat

Lodrat e hedhura gjithandej te femijes suaj mund te sistemohen dhe organizohen pergjithmone ne kete kosh fantastik.

Material i plote dhe i forte PVC.

Ka nje hapsire te konsiderueshme dhe nese nuk ju duhet mund te paloset lehtesisht dhe ta vendosni poshte krevatit.

Ka dizenjo te shumengjyreshe dhe te vecante.

Mjafton te hapni koshin te vendosni lodrat dhe ta lini ne nje cep per ta marre serisht.

Organizuesi ka 2 mbajtese qe ua ben me te lehte transportin e cants nga njeri vend ne tjetrin.

Permasat : 35X35X40 CM

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Oragnizues per lodrat e femijes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

KOSH PER LODRAT

Oragnizues per lodrat e femijes