Biberon femijesh per fruta | Baby chewable pacifier

450 L

Ka stok

KODI: i-898989894 KATEGORIA:

BIBERON FEMIJESH PER FRUTA

Biberon femijesh me hapesire per te vendosur fruta ne menyre qe femija mund te thithe lengun.

Fale materialit te bute prej silikoni masazhon butesisht mishrat e dhembeve dhe stimulon daljen e tyre pa dhimbje te mishrave.

Me doreze te gjere e ben me te lehte kapjen nga femija. Shume i thjeshte per tu perdorur; kapaku i biberonit hapet ne menyre qe te mund te vendosni frutin dhe mbyllet lehtesisht.

Praktikon funksionin e pertypjes duke permiresuar gjithashtu zhvillimin e shijes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Biberon

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Biberon femijesh per fruta | Baby chewable pacifier”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biberon femijesh me fruta shitje online ne dyqan taxi

Biberon femijesh per fruta | Baby chewable pacifier