Mbajtese televizori 14-42 inch me montim ne mur IH-C35

1,690 L

Ka stok

KODI: H-8765010 Kategori: ,

MBAJTESE TELEVIZORI 14-42 INCH IH-C35

Mbajtese televizori per modele te permasave nga 14 inch ne 42 inch LED/LCD me peshe deri ne 25 kg.

Material cilesor dhe teper rezistent per perdorim afatgjate. Mbajeni televizorin afer murit per te kursyer hapesire. Dizajni i pjerret me profil te ulet mban pjesen e pasme te televizorit 50 mm larg murit per nje pamje te hijshme dhe te rregullt.

Dizajni universal pershtatet me thuajse te gjitha markat e modeleve te televizoreve me panel te sheshte ose te lakuar qe variojne nga 14 inch ne 42.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e amdhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese televizori 14-42 inch me montim ne mur IH-C35”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese per tv 14 42 inch bli online ne dyqan taxi

Mbajtese televizori 14-42 inch me montim ne mur IH-C35