Mbajtese televizori 14-42″ metalike per mur IH-CP302

1,790 L

Ka stok

KODI: H-8765009 Kategori: ,

MBAJTESE TELEVIZORI 14-42″ METALIKE

Mbajtese televizori metalike i pershtatshem per televizore 14″ – 42″, i cili perballon ngarkese peshe deri ne 35 kg.

Kendi i pjerresise:-5°-10° mund te anohet duke e bere te lehte gjetjen e kendit me te mire te shikimit duke zvogeluar shkelqimin nga dritat ose dritaret.

Kendi mund te rregullohet lehtesisht, duke ju lejuar te shikoni shfaqjet tuaja ne nje pozicion me te rehatshem, ergonomikisht korrekt.

Mund te mbaje nje televizor me ekran te sheshte midis 14 dhe 42 inch me nje pajtueshmeri maksimale per televizor dhe monitor LCD LED HD dhe kapacitet maksimal ngarkimi 30 kg.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese televizori 14-42″ metalike per mur IH-CP302”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese metalike per tv blerje online ne dyqan taxi

Mbajtese televizori 14-42" metalike per mur IH-CP302