Mbajtese Televizori ne Mur | TV Wall Bracket

2,190 L

Ka stok

Mbajtese e sigurte dhe e qendrueshme per televizorin tuaj.
Mund ta levizni horizontalish dhe vertikalisht.
Kurse Hapesiren tuaj.
Mbajtese universale per shume lloje Tv
Montohet kollaj ne mur

KODI: mbajtese-per-tv-fuego Kategori: , Etiketime: ,

MBAJTESE TELEVIZORI NE MUR

Mbajtese Televizori ne Mur | TV Wall Bracket per Televizor

Me këtë mbajtese fuego ju jeni në gjendje të vendosni TV tuaj duke ruajtur një pamje të pastër dhe moderne në dhomën tuaj te ndenjes. Kjo mbajtese lejon distancën fikse nga muri dhe TV me vetem 42.5cm.

Menaxhimi i kabllove
Mbani një hapesire të palodhur per syte me kete mbajtese per televizorin. Menaxhimi i kabllove është i lehte per tu realizuar në këtë mbajtese televizive. Duke siguruar organizimin e rregullt të kabllove tuaja. Ideale për qoshe dhe dhoma me pak hapesire. Teknologjia me dy krahë e bën këtë zgjidhjen ideale për montimin e televizorit tuaj në një qoshe. Gjithashtu dhe për të parë TV ne një dhomë e cila nuk ka hapesire mjaftueshem per nje mbajtese me kembe.

Mbajtese Televizori ne mur | TV Wall Bracket

Nese jeni gjithmone te shqetesuar nga lojrat e femijeve dhe nese ata mund ta rrezojne tv duke luajtur atehere ka zgjidhje. Mbajtesja montohet kollaj ne mur derrase apo kudo tjeter dhe ne kete menyre shmangni aksidentet . Televizori juaj i shtrenjte do te jete i sigurte pergjithmone.

Montoje Tv ne mur per siguri maksimale ndaj aksidenteve

Kjo mbajtese fiksohet kollaj dhe mund te montohet vete ne shtepi pa patur nevojen e nje tekniku. te gjithe aksesoret e nevojshem do ti gjeni brenda ne kuti per ta montuar shpejte dhe sakte.

Krahët e kesaj mbajtese jane te veshur me material mbrojtes kunder gervishtjes. Ne kete menyre televizori juaj qe eshte I bashkengjitur ne te nuk do te demtohet. Do t’iu kursejë hapësirë sepse nuk do të duhet ta vendosni TV tuaj në një raft.

mbajtese tv ne mur

Mbajtese per televizorin Kompakte dhe e Levizshme

Mbajtese Fuego ju lejon të lëkundni cdo televizor sipas dëshirës tuaj. Në mënyrë që të mund të lëvizni vazhdimisht televizionin në një kënd pa shqetësime. Rrotullohet sipas nevojave tuaja. Ky montim universal i murit mund të përdoret me pothuajse çdo TV nga 14 inch deri ne 55 inch, madje edhe me një larmi madhësish të ekranit.

Eshte i bërë nga materiali i shkallës së lartë se celikut, në mënyrë që të jeni të sigurt që do të zgjasë shumë. Do ta mbajë televizionin tuaj të bashkangjitur në mënyrë të sigurt në murin tuaj. Kjo mbajtese televizori ne mur me lëvizje të plotë deri ne 15 grade. Thjesht mund ta ktheni televizorin tuaj në një kënd shikimi në mënyrë që rrezet e diellit të mos ju sjellin ndonjë problem.


Beni Blerje me Vetbesim online vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Televizori ne Mur | TV Wall Bracket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese tv ne mur

Mbajtese Televizori ne Mur | TV Wall Bracket